LIPINKI, UL. WIOSENNA 5A05-200 WOŁOMIN

PN - PT9:30 - 18:00

+48 22-188-52-95biuro@netengine.pl

Czytaj więcej

Elektronika i sprzęt sieciowy

Elektronika i komputery przenikają dziś praktycznie każdy aspekt współczesnego życia. Technologia informacyjna jest bodźcem, który napędza rozwój innowacyjności w każdym sektorze rynku.

Czytaj więcej

Czytaj więcej

Folia Stretch

W naszej ofercie posiadamy produkty wielu renomowanych producentów zarówno krajowych jak i międzynarodowych. Folia rozciągliwa (jakość cast) jest jedną z najbardziej uniwersalnych folii typu stretch.

Czytaj więcej

Czytaj więcej

import & export

Naszym celem jest dostarczanie najnowocześniejszych i najlepszych rozwiązań technologicznych klientom z sektora IT. Od wielu lat zajmujemy się dystrybucją urządzeń sieciowych, sprzętu komputerowego i elektroniki użytkowej.

Czytaj więcej

Czytaj więcej

Cyfrowa szkoła

Korzystając z bogatego doświadczenia zdobytego przy realizacji pilotażu na różnych etapach możemy zaproponować dystrybucję sprzętu wszystkim partnerom którzy zamierzają wspierać lokalne jednostki oświatowe.

Czytaj więcej

Czytaj więcej

Dystrybutor TG-NET

Shenzhen TG-NET Botone Technology CO Ltd jest jednym z wiodących producentów sieciowych urządzeń komunikacyjnych w Chinach. W swojej ofercie NETENGINE posiada pełne portfolio tego producenta.

Czytaj więcej

Czytaj więcej

Informacje o Nas

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu sprzętu i rozwiązań IT o najwyższych standardach. Nasz zespół to młodzi ludzie, których połączyło przekonanie, że innowacyjność to priorytet każdego.

Czytaj więcej

Mamy historię stowrzoną o Nas specjalnie dla Ciebie ;)

Czytaj więcej